معرفی گروه تورهای مشهد

گروه تورهای مشهد ( وابسته به شركت خدمات مسافرتی رویای جهانگردی چهارفصل ) در حال حاضر از فعالترین مجموعه های مجری تورهای مشهد برای مسافران داخلی و همچنین مسافران خارجی میباشد . این مجموعه همچنین یكی از فعالترین هلدینگ ها در رزرواسیون هتل های مشهد را داراست .

این گروه افتخار دارد روزانه به صورت پیاپی در بیش از بیست  ساعت پروازی در روز مسافران را به صورت گروهی و یا انفرادی در قالب تورهای مشهد از شهرهای مختلف روانه این مقصد زیارتی سیاحتی مینماید . این تورها از شهر تهران به صورت روزانه بیش از 14 ساعت پروازی  انجام میگیرد . همچنین از سایر شهرهای برزگ نیز ماند مشهد ، ساری ، رشت ، كرمانشاه ، اصفهان ، تبریز و... نیز مسافران تورهای مشهد میهمان این مجموعه میباشند .

 

گروه تورهای مشهد

 

 

گروه تورهای مشهد افتخار چندین سال همكاری با تمامی هتلهای مطرح مشهد  را نیز در كارنامه خود دارد . و همچنین توفیق داشته ارزنده ترین هتلهای مشهد را بعضا با تخفیفات بسیار مناسب در اختیار مسافران خود قرار دهد. 

 این مجموعه همچنین افتخار داشته در طول یک دهه فعالیت خود از بیشترین تعداد مسافرین سازمانی و گروهی در  مشهد را نیز پذیرایی نماید .

 

استخدام در گروه تورهای مشهد

گروه تورهای مشهد برای افزایش سطح رضایتمندی مشتریان خود سعی مینماید از شایسته ترین و مجرب ترین کارشناسان حوزه خدمات گردشگری بهره گیرد فلذا همواره در تلاش بوده عرصه مناسبی را برای بروز استعداد های جوان و خلاق در حوزه گردشگری فراهم نماید . از این رو این فضا را فراهم آورده تا عزیزانی كه شرایط لازم را برای ورود به این حوزه دارا میباشند بتوانند تواناییهای خود را به این مجموعه معرفی كنند و در صورت احراز شرایط مورد نیاز به جمع همكاران ما در این مجموعه بپیوندند . 

 

واجدین شرایط پس از ورود به این مجموعه , دوره های تئوری و عملی مربوط به حوزه های گردشگری و یا سایر حوزه های تخصصی مربوط به کار خود را در مرکز آموزش های تخصصی این مجموعه زیر نظر اساتید مجرب طی خواهند نمود ، تا توانایی های لازم را برای ارائه هر چه بهتر و با کیفیت تر سزویس های گردشگری به مشتریان مجموعه  کسب نمایند .

 

 

علاقمندان به فعالیت در هر یك از حوزه های كاری ، میتوانند برای كسب اطلاعات و شرایط همكاری آیتم مربوطه را از میان آیتم های زیر انتخاب نمایند 

 

* كارشناس پشتیبانی و فروش تور

* کارآموز بخش رزرواسیون تور

* كارشناس رزرواسیون هتل

* كارشناس روابط عمومی

* كارشناس منابع انسانی

* كارشناس بخش آی تی

* کارشناس بخش مارکتینگ

* کارشناس بخش ای مارکتینگ

* کارشناس بخش مالی

* کارشناس بخش حسابداری

* کارشناس بخش CRM

* کارمند اداری ( آشنا به کامپیوتر)

* کارمند اداری ( آشنا به فتوشاپ و نرم افزارهای گرافیک )

* مدیر منابع انسانی

 

 

 

 لازم به توضیح است در صورتیكه در سایر بخشها  نیز فرصت شغلی جدیدی باز شود از همین طریق به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد شد . 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید