درباره ما : گروه تورهاي مشهد

گروه تورهای مشهد ( وابسته به شركت خدمات مسافرتي روياي جهانگردي چهارفصل ) در حال حاضر از فعالترين مجموعه هاي مجري تورهای مشهد برای مسافران داخلی و همچنين مسافران خارجي ميباشد . اين مجموعه همچنين يكي از فعالترين هلدينگ ها در رزرواسيون هتل هاي مشهد را داراست . این مجموعه موفق شده در سالهای گذشته چندین دوره به عنوان مجری منتخب مسافران برای تورهای مشهد برگزیده شود و در رویدادهای مختلف گردشگری برای اجرای تورهای با کیفیت و همچنین کسب رضایت بالای مسافران مورد تقدیر قرار گیرد.

اين گروه افتخار دارد روزانه به صورت پياپي در بيش از بيست  ساعت پروازي در روز مسافران را به صورت گروهی و يا انفرادی در قالب تورهای مشهد از شهرهای مختلف روانه اين جزيره زيبا مينمايد . اين تورها از شهر تهران به صورت روزانه بيش از 14 ساعت پروازي  انجام ميگيرد . همچنين از ساير شهرهاي برزگ نيز ماند مشهد ، ساري ، رشت ، كرمانشاه ، اصفهان ، تبريز و... نيز مسافران تورهاي مشهد ميهمان اين مجموعه ميباشند .

 

ارائه بهترین قیمت برای هتل های مشهد : گروه تورهای مشهد افتخار چندين سال همكاري با تمامي هتلهاي مطرح دبی  را نيز در كارنامه خود دارد . و همچنين توفيق داشته ارزنده ترين هتلهاي مشهد را بعضا با تخفيفات بسيار مناسب در اختيار مسافران خود قرار دهد. 

 میزبانی از بیشترین مسافران سازمانی در دبی :این مجموعه همچنین افتخار داشته در طول یک دهه فعالیت خود از بیشترین تعداد مسافرین سازمانی و گروهی در  کیش نیز پذیرایی نماید .

ارائه بالاترین تخفیفات گردشگری در مشهد : از دیگر مزایای تورهای مشهد این گروه ارائه بالاترین تخفیف برای خدمات گردشگری در مشهد است . شایان ذکر است بسیاری از آیتم های گردشگری که مسافران در مشهد از آنها استفاده مینمایند بعضا با بیش از 50 درصد تخفیف به مسافران این مجموعه ارائه میشود .

عرضه تورهای مسافرتی رایگان : هر ماه ده ها تور و یا بلیط رایگان به مشهد صرفا به مشتریان این مجموعه تعلق میگیرد . مشتریان گروه تورهای مشهد میتوانند هر ماه در این جشنواره شرکت کنند و از خدمات رایگان ارائه شده باخبر باشند . برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بلیط و تورهای رایگان دبی میتوانید از صفحه جشنواره تورهای مسافرتی رایگان بازدید نمایید.

 

شماره های تماس :

بخش تور    :  42632  و  88530609

رزرواسیون  :43361

پشتیبانی آژانسهای همکار :22695111

سازمانها و ارگانهای طرف قراردا : 88549155

 

آدرس : خیابان شهید بهشتی ،جنب متروی بهشتی ، پلاک 10

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید